Remigiusz Nowak

Nazywam się Remigiusz Nowak. W bankowości od 1996 r. Od początku w kredytach. Pamiętam początki kredytów hipotecznych w Polsce, utworzenie BIK oraz wiele innych zdarzeń ekonomicznych, o których aktualnie uczą w szkołach. Dinozaurem się nie czuję, bardziej wielbłądem z garbami wypełnionymi wiedzą. Z Goldfinance związałem się w 2009 r., czyli od początku funkcjonowania legnickiej placówki. W swojej pracy cenię sobie uczciwość i prawdę. Lubię pracę z ludźmi i dla ludzi. A dzięki wręcz rodzinnej atmosferze w legnickiej placówce – za biurkiem ujrzeć mnie często można od otwarcia do zamknięcia biura.

Po godzinach wędkarz, grzybiarz, kucharz. Ogólnie przyrodnik, humanista oraz szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieciaków.

Dzień zaczynam od mocnej kawy i partii szachów. Choć nic nie pobudza tak jak porządna dawka metalu :)

Pozdrawiam
Remigiusz Nowak
Doradca Finansowy
Mob. (+48) 608 522 729
remigiusz.nowak@goldfinance.pl

Referencje
 • Świetny doradca, szuka najlepszych rozwiązań, duża wiedza .

  Anna Krzyżanowska

 • Zanim trafiliśmy do Pana Remigiusza korzystaliśmy z dwóch innych firm doradczych, o których szczerze - chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć. Droga od banku do banku i wszędzie słyszeliśmy słowo niestety ale raczej nie....możecie Państwo próbować ale....Już straciliśmy nadzieję, że ktokolwiek udzieli nam kredytu hipotecznego. Postanowiliśmy po raz ostatni udać się do doradcy. Pan Remigiusz okazał się strzałem w dziesiątkę !!!!! Pan Remigiusz wykazał się dużą wiedzą w zakresie kredytów hipotecznych co przy naszej bardzo skomplikowanej sytuacji rodzinnej było niezbędne. Nieoceniona pomoc przy kompletowaniu dokumentacji, pomoc w wypełnianiu dokumentów bankowych, szybkie działanie, odpowiedzi na nasze zapytania przychodziły błyskawicznie. Był pilotem naszego kredytu od początku do końca. Doskonały kontakt, doskonała wiedza i kompetencje. Dzięki Panu Remigiuszowi mamy swój własny kąt i spokój, którego tak bardzo nam brakowało. Serdecznie dziękujemy i życzymy wielu sukcesów na podłożu zawodowym i prywatnym.

  Mariola, Tomasz Michalska, Mikiel

 • Z ogromną przyjemnością jako pierwsza chciałabym zarekomendować Pana Remigiusza. Profesjonalny doradca z wielkim zaangażowaniem posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie, wykazuje się także uczciwością i rzetelnością. Współpraca z Panem Remigiuszem to czysta przyjemność i na pewno jeszcze skorzystam z tej przyjemności . Wszystkim niezdecydowanym i z wątpliwościami mogę zagwarantować , że współpraca z takim doradcą przynosi same korzyści. Pan Remigiusz Nowak stanowi doskonałą wizytówkę firmy Goldfinance!

  Magdalena Gawłowicz

 • Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy a w szczególności Pana Remka :-) Rzeczowy, konkretny niesamowicie sympatyczny i pomocny ! Rewelacyjna współpraca, kontakt o każdej porze dnia i nocy. Zawsze chętnie odpowiada na każde pytania. Można powiedzieć, że dzięki Panu Remigiuszowi kredyt załatwił się sam, bez zbędnego latania po bankach i stresów ;-) Sami na pewno nie dali byśmy sobie rady z tymi wszystkimi papierzyskami ...dzięki takim ludziom wszystko wydaje się wręcz banalne ;-)Ty tylko musisz pójść złożyć autografy i po sprawie! ;-);-) Jeszcze raz serdecznie polecam! Rzetelna, sprawdzona firma!

  Marta B.

 • Pan Remigiusz charakteryzuje się bardzo profesjonalnym podejściem do klienta. Jestem bardzo zadowolona z jego doradztwa. Polecam GO znajomym. Właściwy człowiek na tym stanowisku! Jest świetny!

  Barbara Barszcz-Szczypiorska

 • Zdecydowanie polecam usługi Pana Remigiusza. Jego obsługa to gwarancja kompetencji, pewności i spokoju. Kredyt załatwiony szybko i sprawnie. Informuje na bieżąco.

  Jakub Jaczewski

 • Pan Remigiusz pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny. W sposób wysoce profesjonalny, bardzo rzetelny i sprawny przygotował pełną dokumentację i przeprowadził nas przez zawiłą procedurę bankową. Na każdym etapie służył poradą i pomocą. Dokładnie tłumaczył wszelkie niejasności i wątpliwości, które się pojawiały oraz czuwał nad prawidłowym i terminowym przebiegiem całego procesu uzyskania kredytu. Oceniamy pomoc Pana Remigiusza bardzo wysoko i jesteśmy wdzięczni za ogromne zaangażowanie, skuteczność działań i umiejętność dostosowania się do potrzeb klientów, którymi wykazał się w trakcie współpracy z nami.

  Katarzyna Repa-Gruszczyńska

 • Bardzo fachowe podejście. Pełen profesjonalizm,dbałość o detale,prowadzenie sprawy od początku do końca. Świetna współpraca, która szczerze polecam.

  Ula S.

 • Z pomocą Pana Remka, proces starania się o kredyt mieszkaniowy nie przypominał horroru, ani też nie kojarzy mi się z bieganiem po bankach i wypełnianiem stosu papierów. Skorzystałam z wiedzy, doświadczenia i pomocy profesjonalisty, który przeprowadził mnie przez wszystkie etapy w drodze po umowę kredytową. Pan Remek pomógł wypełnić wszystkie niezbędne dokumenty, więcej - sam dostarczył je do placówek banków. Na grad pytań z mojej strony, zawsze dostawałam odpowiedź. Co istotne - nie zostajemy sami sobie po podpisaniu umowy z bankiem, gdyż Pan Remek służy swoją wiedzą i pomocą również w trakcie trwania umowy kredytowej. Nie mogę także nie wspomnieć, że jest on bardzo sympatyczną, życzliwą i otwartą na kontakt z ludźmi osobą. Serdecznie polecam doradztwo Pana Remka :)

  Paulina Łacny

 • Świetny i konkretny doradca potwierdzam i polecam.

  Piotr Wiliński

Remigiusz Nowak

stat4u