Anna Łakomska

Anna Łakomska ponad 12 lat temu spełniło się moje dziecięce marzenie i rozpoczęłam pracę w banku - wówczas GE Capital Bank. Od tamtej pory nieprzerwanie rozwijam swoje kompetencje. Dziś moje doświadczenie zawodowe pozwala na rzetelną i profesjonalną współpracę z klientami. W mojej pracy stawiam na wyzwania i dążę do zamierzonego celu.

Prywatne jestem szczęśliwą mamą dwójki fantastycznych dzieci, które skutecznie motywują mnie do działania. Satysfakcję sprawiają mi spotkania i rozmowy z ludźmi. Lubię przeczytać dobrą książkę jaki i „poszaleć” na koncercie. W życiu kieruję się zasadą, że „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”.

Pozdrawiam 
Anna Łakomska 
Doradca Finansowy 
Mob. (+48) 661 096 103 
sekretariat.legnica@goldfinance.pl

Referencje
 • Profesjonalizm - to chyba określą ta Panią najlepiej.

  Anna Krzyżanowska

 • Z pełnym przekonaniem mogę polecić Panią Annę jako najlepszego doradcę finansowego. Poza tym, że jest Ona bardzo sympatyczną osobą, największymi Jej zaletami są: profesjonalizm, ogromna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem, zaangażowanie, komplementarność usług, elastyczność i cierpliwość wobec takiego laika w sprawach finansowych jak ja. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy, która będzie przyjemna i wyłącznie ukierunkowana na pozytywny wynik końcowy- w tak ważnej dla Państwa sprawie jak uzyskanie kredytu, doradztwa finansowego lub ubezpieczenia mieszkania, to Pani Anna jest najbardziej kompetentną osobą. :)

  Łukasz Maślanka

 • Profesjonalne doradztwo bardzo miła obsługa klienta sympatyczna miła osoba u Anni niemożliwe staje się realne .

  Marek Kowalczuk

 • Polecam serdecznie!! Bardzo miła i fachowa obsługa. Już dwa razy skorzystałam z pomocy Pani Ani Łakomskiej i jestem bardzo zadowolona. :) Dziękuję i pozdrawiam :)

  Marta Mikulewicz

 • polecam panią Anie gdyż jest bardzo miłą osobą sprawdza się w tym co robi i zawsze pomoże pomóc wybrnąć z trudnej sytuacji polecam

  Magdalena N

 • Rzetelność i profesjonalizm. Bezproblemowe doradztwo w każdej chwili. Pani Ania wszystko cierpliwie wytłumaczy, jak również skoryguje tok myślenia o ile jest błędny. Bardzo miły i przyjemny doradca :)

  Witold B.

 • Bardzo polecamy usługi Pani Ani. Dzięki pomocy Pani Doradcy uzyskaliśmy korzystny kredyt konsolidacyjny. Pośród wielu ofert Pani Ania wyszukała dla nas ofertę najbardziej korzystną dostosowaną do naszych potrzeb. Panią Anię cechuje rzetelność i pełen profesjonalizm a ponadto jest bardzo komunikatywną i pozytywną osobą, współpraca z nią była szybka i sprawna.

  Katarzyna, Przemysław Sęk

 • Pani Anna jest osobą rzetelna i konsekwentną w swoich działaniach, pomimo odległego kontaktu pamięta swoich klientów i dalej służy pomocą. Szczerze polecam.

  Kazimierz Hodowany

 • Szczerze polecam, wysoki poziom kompetencji, cierpliwość, doskonały kontakt, znajomość rynku finansowego. Pani Ania to ekspert w tej branży.

  Łukasz K.

Anna Łakomska

stat4u