Miłosz Kudłacz

Nazywam się Miłosz Kudłacz. Zawodowo związany z GOLD Finance od trzech lat. Posiadam nieograniczone siły, dyspozycyjność oraz wielki zapał do pracy. Każdego dnia próbuję przekonać świat, że ,,niemożliwe nie istnieje. GOLD Finance codziennie stawia przede mną nowe wyzwania, które pokonuje z pełnym zaangażowaniem i ogromnym apetytem na następne. Moja praca to nie męka ośmiogodzinna, ale całodobowa satysfakcja.

W wolnej chwili zapalony piłkarz (bramkarz), wędkarz, niedługo trener:-) A w przyszłości? Najlepszy doradca w GOLD Finance.
Zawsze uparty, dążący do celu.

Pozdrawiam
Miłosz Kudłacz
Doradca Finansowy
Mob. (+48) 505 024 984
milosz.kudlacz@goldfinance.pl

Referencje
 • Polecam 100% satysfakcji, wszystko profesjonalnie załatwione. Bardzo dobry kontakt z klientem. Jesli będę potrzebowała na pewno skorzystam po raz kolejny z fachowej pomocy. Szczerze polecam!!!

  Malgorzata Światłoń

 • Doradca godny zaufania. Zdecydowanie polecam. Pan Miłosz podchodzi profesjonalnie do klienta, odpowiada na każde pytanie, wyjaśnia wszelkie wątpliwości. W moim przypadku okazał się również niezwykle cierpliwy. Osoba kompetentna, z dużą wiedzą i dobrze zorientowany w rynku finansowym. Widać, że zawód to przede wszystkim Jego pasja. Pan Miłosz przedstawił mi w sposób przejrzysty ofertę dostępnych na rynku kredytów hipotecznych. Wskazał, które z nich są najbardziej dla mnie korzystne. Dzięki Panu Miłoszowi uzyskałam kredyt hipoteczny na najlepszych warunkach, jakie można było uzyskać w tym czasie. Poza tym nie musiałam przejmować się formalnościami, ponieważ Pan Miłosz zajął się wszystkimi skomplikowanymi procedurami bankowymi. Gorąco polecam usługi Pana Miłosza. Wiem, że w razie potrzeby, mam doradcę, na którym mogę polegać.

  Katarzyna Rębała

 • Mieliśmy z mężem okazję korzystać z usług Pana Miłosza i jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej obsługi, fachowego doradztwa i wysokiej kultury osobistej. Pan Miłosz przedstawił nam wyczerpująco wszelkie informacje dotyczące sprawy, z którą zgłosiliśmy się do niego. Stwierdzamy, że Pan Miłosz jest w stu procentach godnym polecenia doradcą. Krótko mówiąc - Pan Miłosz jest profesjonalistą w swoim zawodzie.

  Karolina i Ireneusz Kozioł

 • Zdecydowanie polecamy Pana Miłosza. Jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Miły, uśmiechnięty, cierpliwie odpowiada na pytania i proponuje najkorzystniejsze rozwiązanie. Wszystkie formalności z tym Doradcą są błyskawiczne, pomimo tej całej biurokracji. Cały proces uzyskania kredytu bardzo jasny i czytelny, wszystko jest fachowo wytłumaczone. W przyszłości na pewno wrócimy do Pana Miłosza. Dziękujemy Panu serdecznie za poświęcony czas, cierpliwość i pozytywne załatwienie sprawy. Joanna i Paweł Nowak.

  Joanna, Paweł Nowak

 • Pan Miłosz Kudłacz pracownik waszej firmy prowadził moje sprawy związane z zakupem mieszkania. Pracę wyżej wymienionego pracownika charakteryzowała sumienność i zaangażowanie, zawsze kierował się dobrem klienta. W razie potrzeby z przyjemnością udzielę dokładniejszych informacji. Swoją bogatą wiedzą zawodową i doświadczeniem powodował, że wszelkie formalności załatwiane były zawsze na czas. Ma wysokie umiejętności interpersonalne – w naszej współpracy wytworzył atmosferę pomocy i zrozumienia. Pragnę polecić Pana Miłosz wszystkim jego przyszłym kontrahentom.

  Tymburski

 • Nasza współpraca z Panem Miłoszem była czystą przyjemnością. Bardzo dokładnie i w sposób przejrzysty (dzięki czemu zrozumieliśmy wszystko od razu) przedstawił nam oferty kredytowe i to, co się z nimi wiązało, pomógł wybrać dla nas najlepszą z dostępnych. Wszelkie formalności z naszej strony zostały ograniczone do minimum, ponieważ wszystkim zajął się Pan Miłosz, dzięki czemu w całej tej machinie kredytowej my musieliśmy tylko przyjść do banku na podpisanie umowy. W momencie, kiedy nagle wpadało mi do głowy jeszcze jakieś pytanie, mogliśmy się kontaktować bez przeszkód, a Pan Miłosz był gotowy odpowiedzieć, podpowiedzieć, pomóc. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

  Samuel Brach

 • Pan Miłosz to osoba bardzo zaangażowana w swoją pracę. Umiejąca doradzić i zawsze pomóc w niejasnych sytuacjach klientowi. Osoba bardzo aktywna i kontaktowa. Polecam bardzo serdecznie Pana Miłosza przyszłym klientom. Na pewno skorzystam po raz kolejny z fachowej pomocy Pana Miłosza. Polecam.

  Grzegorz Królak

 • Pan Łukasz bardzo nam pomógł w załatwieniu kredytu. Zaangażował się w pomoc i kompletowaniu dokumentów . Bardzo profesjonalnie podszedł do wykonywanej pracy. Wszelkie formalności z naszej strony zostały ograniczone do minimum ponieważ wszystko załatwiał sam. Przy tym bardzo życzliwy i sumienny. Potrafił załatwić najdogodniejszy dla nas kredyt. Jesteśmy bardzo zadowoleni i w przyszłości będziemy polecać znajomym Pana Łukasza.

  Łukasz Jurkowski

 • Uważam, że Pan Miłosz, pomimo młodego wieku, jest bardzo profesjonalny w tym co robi. Posiada dużą wiedzę na temat oferty różnych banków oraz polityki, jaką dane banki prowadzą. Ponadto charakteryzuje się bardzo wysoką kulturą osobistą i zadawalającym poziomem obsługi klienta. BRAWO!

  Izabela Najbor-Ilnicka

 • Doradca finansowy godny polecenia. Pełen profesjonalizm, bardzo duże zaangażowanie. Super pomoc w Załatwieniu kredytu hipotecznego. Polecam

  . Lichman

Miłosz Kudłacz

stat4u