Marzena Komarnicka

Nazywam się Marzena Komarnicka. W firmie Gold Finance w charakterze doradcy finansowego pracuję od 1,5 roku. Praca ta daje mi ogromną satysfakcję.
Swoją drogę z finansami rozpoczęłam 7 lat temu - jako doradca ubezpieczeniowo-inwestycyjny na rzecz ING. Bardzo chętnie sięgam wspomnieniami do tamtego okresu. Kolejnym – niezwykle cennym zawodowym doświadczeniem była praca w Expander Advisors Sp. z o.o. na stanowisku doradcy finansowego.
Moją mocną stroną jest otwartość, komunikatywność i optymistyczne nastawienie :) W pracy zawodowej cenię sobie takie cechy jak solidność w wywiązywaniu się ze swoich obowiązków, odpowiedzialność oraz pracowitość.

W życiu prywatnym wyznaję zasadę: „Co ma być to będzie, a jak będzie… to trzeba się z tym zmierzyć”.

Pozdrawiam
Marzena Komarnicka
Mob. (+48) 663 121 561 lub (+48) 502 586 887
marzena.komarnicka@goldfinance.pl

Referencje
 • Wielki POZYTYW !!! Profesjonalne podejście do klienta. Bardzo przejrzyste warunki kredytu. Przy następnej chęci kupna nieruchomości na pewno skorzystam :)

  Paweł Drazny

 • Dzięki Pani Marzenie dziś możemy cieszyć się wymarzonym, długo oczekiwanym mieszkaniem. Genialna i odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. 100% zaangażowania z pozytywnym efektem. Bardzo sprawna i szybka współpraca, a do tego duża wiedza i nieustający uśmiech :) Przychodząc od konkurencji byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni współpracą z Panią Marzeną. Od momentu podpisania dokumentów polecamy wszystkim dookoła właśnie tę osobę. Pozdrawiamy serdecznie.

  P. G.

 • Bardzo miła i profesjonalna obsługa ,takich przedstawicieli jak Pani Marzena powinno być więcej. Jest osobą energiczną i komunikatywną. W powierzonym zadaniu znalezienia najlepszej oferty kredytowej wywiązała się z zaangażowaniem i pełnym zaufaniem. Szybko i sprawnie szuka najlepszych ofert. Serdecznie polecam.

  Marlena Stachowiak

 • Jestem niezmiernie zadowolony z pomocy przy kredytowaniu wymarzonego domku. Pani Marzena wykazała się pełnym profesjonalizm i dobrała najlepszą ofertę. Mogę każdemu polecić jej usługi. Trud, jaki Pani Marzena włożyła w pomoc w uzyskaniu, świadczy o pełnym zaangażowaniu i indywidualnym podejściu do każdego klienta. Polecam każdemu, kto poszukuje dobrego i kompetentnego Doradcy Finansowego.

  P S

 • Polecam, świetny doradca. Największe zalety : profesjonalizm , wiedza z wielu banków i zaciętość. no i przy tym uśmiech .

  Anna Krzyżanowska

 • Chciałabym z pełną odpowiedzialnością polecić współpracę z Panią Marzeną, która jest osobą w pełnie zaangażowaną w to co robi. Potrafi doradzić klientowi, co w jego konkretynym przypadku jest najlepsze, w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zawsze była w stanie nam pomóc je rozwiązać oraz wytłmaczyć zawiłości systemu kredytowaego, które przypuszam, dla większości osób korzystających po raz pierwszy z kredytu ( w naszym przypadku na zakup mieszkania), nie są tak oczywiste i zrozumiałe. Jeśli kiedykolwiek będziemy chcieli kupić mieszkanie lub dom, to na pewno skorzystamy z pomocy Pani Marzeny. GORĄCO POLECAMY

  Iwona Kowalska

 • Miła, kompetentna osoba. Sprawnie kierowała moją sprawą od początku aż do podpisania umowy kredytu. Jeżeli będzie potrzeba z chęcią się do nie zgłoszę ponownie.

  Tomasz S.

 • Pani Marzena jest bardzo miłą i kulturalną osobą, która bardzo profesjonalnie wykonuje swoją pracę. Bardzo stara się aby klient był zadowolony. Szybko i sprawnie załatwia wszelkie formalności związane z kredytem. Korzystałam z usługi pani Marzeny już dwa razy i pewnie jeszcze nie raz skorzystam.

  EWELINA HETMAN

 • Współpraca z panią Marzeną to sama przyjemność. Dzięki niej udało mi się zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, związanych z bieganiem po bankach. Pani Marzena ekspresowo, profesjonalnie i z uśmiechem na twarzy przedstawiała mi oferty kredytowe w najróżniejszych wariantach i z tylu banków, z ilu sobie tylko zażyczyłam. W każdym momencie naszej współpracy służyła mi radą, wsparciem i kompetentną wiedzą, cierpliwie odpowiadając na wszelkie pytania i wątpliwości. Dzięki niej mogłam przebierać w najróżniejszych ofertach kredytów hipotecznych i wybrać tą doskonałą. Poświęciła mi wiele swojego czasu,zaangażowania i ciężkiej pracy. Polecam wszystkim kredytobiorcą!

  Milena Arszyło

 • w skrócie = pełen profesjonalizm.

  Jacek R...ski

 • Dziękuję bardzo Pani Marzenie za pomoc przy zakupie mieszkania na bardzo dobrych warunkach. Gdyby nie pomoc Pani Marzeny oraz całego biura przy negocjacjach ze skomplikowanym sprzedającym nie cieszyłbym się teraz z mojego mieszkania. Bardzo polecam współprace z Panią Marzeną.

  Filip Kwiatkowski

Marzena Komarnicka

stat4u