Łukasz Jurkowski

Nazywam się Łukasz Jurkowski. Jestem doradcą finansowym Gold Finance w Legnicy od 2009 r. Swoją przygodę z finansami rozpocząłem w 2007 r. jako pracownik GE Money Bank. Specjalizuję się w sprzedaży kredytów hipotecznych oraz produktów ubezpieczeniowo-inwestycyjnych.
Najważniejsze moje cechy, które pozwalają mi być dobrym doradcą finansowym to profesjonalizm w podejściu do każdego klienta, wiedza oparta na wieloletnim doświadczeniu, obowiązkowość i pracowitość. Lubię spotykać i poznawać nowych ludzi. Praca w Gold Finance daje mi dużo satysfakcji i nigdy mnie nie nudzi, gdyż każdy człowiek jest inny i każde spotkanie uczy nowych doświadczeń. Moje motto w pracy to: „Ci, co wygrywają – nigdy nie odpuszczają. Ci, co odpuszczają – nigdy nie wygrywają”.

Wolne chwile lubię poświęcać swojemu hobby, którym jest piłka nożna. W ostatnim czasie rozpocząłem zajęcia trenerskie z grupą dzieci w Football Academy w Legnicy. Prowadzenie zajęć z małymi rozrabiakami, które mają w sobie nieograniczone pokłady energii, pozwala mi się zrelaksować i naładować akumulatory przed kolejnymi wyzwaniami.

Pozdrawiam
Łukasz Jurkowski
Mob. (+48) 696 464 665
lukasz.jurkowski@goldfinance.pl

Referencje
 • Pan Łukasz Jurkowski to profesjonalista. Cechujące go sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność były zawsze gwarancją rzetelnie wykonanej pracy. Dzięki wykazywanej kreatywności, zdolnościom organizacyjnym oraz umiejętności sprawnego działania w sytuacjach stresowych, Pan Łukasz z powodzeniem pełnił powierzone mu funkcje. Duża samodzielność w realizacji działań czynią Pana Łukasza idealnym pracownikiem, głęboko zaangażowanym w działalność firmy i identyfikującym się z nią. Posiadane zdolności interpersonalne sprawiają, że Pan Jurkowski stanowi doskonałą wizytówkę formy w kontaktach z klientami.

  Grażyna Scheibinger

 • Bardzo profesjonalne podejście do sprawy, duża wiedza, człowiek godny zaufania. Serdecznie polecam powierzenie finansów w ręce pana Łukasza.

  Justyna Bratek

 • Świetny kontakt z klientem, profesjonalne podejście. Zawsze tłumaczył każdy krok i doradzał. jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Łukaszem. Mogę go szczerze polecić i polecam.

  Radosław Juszczyk

 • Pan Łukasz, jest osobą bardzo kompetentną. Poważnie i z zaangażowaniem podchodzi do Klienta. W sposób wyczerpujący udziela informacji, niezależnie od dnia tygodnia czy pory dnia. Jest też bardzo cierpliwy ;), i wyrozumiały. Gdyby nie pomoc Pana Łukasza ,nie bylibyśmy w stanie zakupić naszego wymarzonego mieszkania. Z całą odpowiedzialnością polecam Pana Łukasza Jurkowskiego jako przedstawiciela, doradcę.

  Damian, Karolina Dudowie

 • Profesjonalista pod każdym względem. Doradca finansowy, który ma na celu przede wszystkim dobro klienta. Wszystkie formalności załatwia samodzielnie i bardzo szybko. Mobilny, dyspozycyjny, komunikatywny a co najważniejsze słowny i rzetelny. Doświadczony, niezależny i zaangażowany w 100% w sprawę klienta. Mieliśmy kontakt z wieloma doradcami, ale w tej chwili polecimy tylko Pana Łukasza Jurkowskiego. Umiejętnie radzi sobie w każdej sytuacji, konkretnie odpowiada na najbardziej nurtujące pytania. Dokładnie poznaje potrzeby klienta i szykuje ofertę "szytą na miarę" przedstawiając bogaty i bardzo szczegółowy wachlarz ofert. Bardzo dobrze doradza, ale decyzję zawsze pozostawia klientowi.

  Adrianna i Filip Franc

 • Pomoc Pana Łukasza Jurkowskiego przy załatwieniu wszystkich spraw związanych z kredytem hipotecznym oceniam bardzo wysoko. Na szczególne uznanie zasługuje wysoki poziom kompetencji pozwalający na przedstawienie oferty dokładnie dopasowanej do moich potrzeb. Na każdym etapie kontakt z Panem Łukaszem jest szybki, informacje przekazywane klientowi precyzyjne i wyczerpujące, a wymiana dokumentów wygodna. Cechy, które chciałbym podkreślić w mojej opinii o Panu Łukaszu Jurkowskim, to: - dobry kontakt, - wiedza i jakość porad, - dobór oferty, - szybkość i skuteczność działania, - kultura osobista.

  Michał Malec

 • jeżeli potrzebujesz kredytu hipotecznego to dla Łukasza nie ma rzeczy niemożliwych

  Anna Krzyżanowska

 • Pan Łukasz pomógł nam przy kredycie hipotecznym na zakup domu. Fachowe doradztwo, znajomość rynku, mobilność, kompetencja, solidność komunikacja na super poziomie. Łatwosc przekazywania często zawiłych informacji oraz wysoka kultura osobista wyróżniają Pana Łukasza spośród innych. Jacek i Małgorzata Chmielowscy

  Łukasz Jurkowski

 • Bardzo kompetentna osoba, zaangażowana w swoją pracę, rzetelna. Pan Łukasz jest kontaktową i dyspozycyjną osobą, chętnie odpowiadał na wszystkie nawet te najbardziej podstawowe pytania. Potrafił w przystępny sposób wyjaśnić całą procedurę kredytową i pośredniczył w kontaktach z bankami. Polecam!

  Małgorzata Ślimak

 • Bardzo dobra fachowa współpraca, Swoja bogata wiedzę zawodową i doświadczenie łatwo i przystępnie przekazuję klientowi. Jego kontakty z firmą Metrohouse pozwoliły na doprowadzenie transakcji do szczęśliwego końca. Polecam bardzo tego przedstawiciela

  Kamil Maziarz

 • W pełni kompleksowe i profesjonalne podejście do klienta, w tym szczegółowe i rzetelne informacje na temat kredytów, szybka decyzja kredytowa , przy tym bardzo miła obsługa. Moim zdaniem p. Łukasz Jurkowski jest godnym polecenia doradcą, tak więc szczerze polecam wszystkim ubiegającym się o kredyt :)

  Dorota Łopato

 • Wiedza, doświadczenie, profesjonalizm - w tych trzech słowach można opisać pana Łukasza Jurkowskiego. Polecam współprace z panem Łukaszem !!!!

  Bartosz Misiura

 • Pełen doświadczenia, wiedzy oraz profesjonalizmu. Skupiony na potrzebach klienta w 100%, bardzo zaangażowany w prowadzone sprawy, szczegółowo omawia dokumentację, szybko rozwiewa wszelkie wątpliwości, dyspozycyjny. Skuteczny i szybki w swoim działaniu. Każdego klienta traktuje i załatwia indywidualnie. Jak Jak najbardziej godnym polecenia doradcą. Pomaga i angażuje się w 100%.

  A.T. Gajos

 • Współpraca z Panem Łukaszem Jurkowskim przebiegła bardzo profesjonalnie. Fachowe podejście do klienta, wiedza na wysokim poziomie oraz bezproblemowy kontakt pozwoliły na dopełnienie wszystkich formalności związanych z kredytem. Polecamy i pozdrawiamy. Aneta i Rafał

  Rafał Rodzeń

 • Polecam, fachowe doradztwo, dużo praktycznych porad ułatwiających szybkie załatwienie formalności w banku i u notariusza.

  Patryk Ch

 • Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem, który przedstawił wiele możliwości kredytów i pomógł wybrać najkorzystniejszy kredyt hipoteczny. Jakiekolwiek wątpliwości czy pytania były natychmiast rozwiązywane czy to telefonicznie czy email-owo. Działanie w naszym imieniu z biurem nieruchomości, pomogły nam uniknąć biegania za potrzebnymi dokumentami. Dzięki tej pomocy dostaliśmy kredyt i kupiliśmy dom bardzo szybko. Szczerze polecam znajomym.

  Violetta Merk

 • Bardzo profesjonalne podejście dobra komunikacja i czysty profesjonalizm Polecam z czystym sercem.

  Jarosław Dejneko

 • Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Gold Finance a w szczególności z panem Łukaszem. Konkretny człowiek, sprawna obsługa. Jestem zadowolony.

  Grzegorz Wardęga

 • „Do Pana Łukasza trafiliśmy całkowicie przypadkiem szukając sprawdzonego doradcy finansowego. Był to strzał w 10 ! Nasza współpraca z Panem Łukaszem układała się wzorowo. Pan Łukasz jest osobą kompetentną, sumienną, posiadającą szeroki wachlarz usług, ale przede wszystkim jest człowiekiem, który rozumie potrzeby drugiego człowieka i do miary tych potrzeb dobiera najlepszą ofertę na rynku dla swojego klienta. Z czystym sumieniem poleciliśmy Pana Łukasza w Rodzinie, znajomym i również polecamy Państwu, bo Pan Łukasz to solidna firma z "morzem" rozwiązań dla każdego.” Teresa i Artur

  Łukasz Jurkowski

 • Super doradca finansowy zawsze będę go polecał wszystkim znajomym. Jest prawdziwym profesionalista w skali od 1 do 10 bez żadnych wątpliwości i zastanowienia wystawiam 10. Pozdrawiam

  Karol Szewczyk

 • Wspópraca z Panem Łukaszem bardzo pozytywana przede wszyskim perofesjoinalna ,dostepny chetny do pomcy w kazdej spawie jestem bardzo zadowolona i zawsze chetnie bede polecała kogos takiego jak Pan Lukasaz dziekuje za fachowe doradztwo i ogromna pomoc

  Anna Mszanska

 • Bardzo dobry kontakt z osobą. Jest doświadczona w tym co robi i się zna na tym co robi. Polecam

  Maciej Frodyma

 • Bardzo polecam Pana Łukasza Jurkowskiego! Kredyt hipoteczny załatwiony z pomocą Pana Łukasza szybko i bez żadnych problemów mimo, ze moja sytuacja była dość skomplikowana i dodatkowo ograniczona czasowo to Pan Łukasz tak potrafi dobrać bank, ofertę i skutecznie załatwić wszystkie formalności w szybkim czasie, ze nie było innej możliwości niz dostać kredyt. Bardzo miły i ciągły kontakt, o wszystkim byłam informowana na bieżąco, mogłam dzwonić z każdym pytaniem i zawsze dostałam odpowiedz. Pomoc przy załatwieniu notariusza i ogólnie do samego końca wszystko było swietnie. To juz drugi kredyt, ktory dostaje za pośrednictwem Pana Łukasza i wszystkim zawsze polecam. Wcześniej korzystałam z innego biura i była odmowa udzielenia kredytu bez podania przyczyny a z Panem Łukaszem wszystko jest super załatwione i niczym sie nie trzeba martwic. Pozdrawiam.

  Iwona Brzozka

 • Pan Łukasz Jurkowski był dla mnie bardzo pomocnym doradcą. Przedstawił mi najbardziej korzystne oferty poszczególnych banków jasno i czytelnie gdyż wraz z mężem staraliśmy sie o kredyt hipoteczny. Mimo kilku trudności Pan Łukasz wykazał się wiedzą oraz doświadczeniem co zdecydowanie ułatwiło i przyśpieszyło bieg sprawie. W czasie całego procesu doradczego mogliśmy liczyć na wsparcie telefoniczne , meilowe czy spotkanie. Uważam, iż instytucja Gold Finance spełniła moje oczekiwania a Pana Łukasza Jurkowskiego mogę polecić z czystym sumieniem każdej osobie. Pozdrawiam zadowoleni klienci

  Paulina Tatur

 • Pełny profesjonalizm i fachowość. Kredyt hipoteczny został dobrany z należytą starannością, omówiony rzetelnie i ze szczegółami. Duża pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności oraz zaangażowanie w powierzone zadanie. Polecam innym klientom.

  Bartłomiej Sielicki

 • Polecam serdecznie współpracę z GOLDfinance, dzięki pomocy Pana Jurkowskiego procedura uzyskania kredytu przebiegła bezstresowo, szybko i sprawnie - do tego z naprawdę bardzo dobrym oprocentowaniem oraz pozostałymi warunkami finansowymi.

  Renata Matusiewicz-Dziuba

 • Bardzo dobry doradca, świetna komunikacja oraz bezproblemowa pomoc. Posiada dużą wiedzę w zakresie doradztwa finansowego. Na każde zadane pytanie otrzymałem zrozumiałą i obszerną odpowiedź. Polecam Pana Łukasza

  Paweł Stankiewicz

 • Jako klientka Gold Finance, jestem bardzo zadowolona z obsługi.Wszystko, czego potrzebowałam się dowiedzieć było jasno objaśniane przez Pana Łukasza.Kredyty sprawnie załatwione z korzyścią dla mnie. Bardzo polecam!!! Dla ludzi,którzy nie mają czasu albo "głowy" do załatwiania kredytów, biegania po bankach, najlepsza z opcji!!!

  Łukasz Jurkowski

 • Świetny fachowiec, profesjonalne podejście do klienta i jego oczekiwań, pomocny w każdej sytuacji, sympatyczny. Jak kupno, czy sprzedaż nieruchomości, to tylko z Panem Łukaszem! Pozdrawiam.

  Marta P

 • Chciałabym serdecznie polecić Pana Łukasza Jurkowskiego z Gold Finance, który zajmował się załatwieniem wszelkich formoalności dotyczących udzielonych mi kredytów. Jestem bardzo zadowolna z obsługi. Wszelkie wątpliwości i pytania były wyjasniane od "ręki". Pełen profesjinalizm. Bardzo polecam!!! Szczególnie dla ludzi, którzy nie maja nerwów i "głowy" do biegania po bankach.

  Marta Grzybowska

 • Pan Łukasz bardzo rzetelnie się zajął naszą sprawą. Przedstawił nam klarownie szczegóły dotyczące kredytu, zaś wszelkie niejasności gotów był nam wytłumaczyć. Przedstawił również szeroki wachlarz ofert kredytowych, dzięki czemu mieliśmy możliwość samodzielnej ich oceny, a jednocześnie chętnie polecił nam ofertę najbardziej dla nas korzystną. W trakcie trwania procedury kredytowej, byliśmy na bieżąco informowani o jej postępie. Pan Łukasz dbał także o nasze interesy przez egzekwowanie dokumentów potrzebnych do sfinalizowania kredytu, za co byliśmy mu bardzo wdzięczni. Krótko mówiąc - Doradca godny polecenia.

  Łukasz Jurkowski

 • Witam, Chciałbym wystawić Panu Łukaszowi jak najwyższą ocenę 6+ za obsługę, rzetelne podejście do tematu, posiadaną wiedzę, wsparcie i pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności przy wyborze banku i już w całym procesie przygotowywania dokumentacji, składania wniosków. Bardzo dziękujemy, pratner godny polecenia Serdecznie pozdrawiam

  Sławomir Kuchta

 • Pan Łukasz bardzo dobrze zajął się naszą sprawą. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego pracy. Szybko doprowadził do kontaktu z bankiem co było dla nas bardzo ważne. Więcej takich ludzi 😃

  Monika Kuchta

 • Polecamy usługi Pana Łukasza, jest bardzo kompetentny i zaangażowany w swoją pracę. Bardzo sprawnie pomógł nam przejść przez wszystkie formalności kredytowe i zaoszczędził nam mnóstwo cennego czasu i oczywiście pieniędzy. Pan Łukasz od początku do końca wykazał się pełnym profesjonalizmem i rzetelnością w działaniu. Dziękujemy bardzo za pomoc.

  Mariusz i Edyta M.

 • Gorąco polecam. Pan Łukasz bardzo nam pomógł. Negocjacje przebiegały profesjonalnie, szybko i w bardzo miłej atmosferze.

  Danuta Romanowska

 • Specjalista w każdym calu. Rzadko zdarza się spotkac takiego fachowca. Pan Łukasz potrafi odpowiedzieć na każde pytanie, rozwiać wszelkie obiekcje, nawet po udzielonym kredycie służy fachową poradą. Jednym słowem- odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Serdecznie polecam

  Łukasz Jurkowski

 • Polecam współpracę z Panem Łukaszem Jurkowskim, który w mojej ocenie jest osobą bardzo kompetentną oraz szanującą czas i pieniądze klienta. Pan Łukasz w bardzo krótkim czasie skompletował wszystkie wymagane przez bank dokumenty, dzięki czemu szybko otrzymałam pozytywną decyzję kredytową na korzystnych dla mnie warunkach. Przy tym Pan Łukasz pomógł mi w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytu, przedstawiając mi propozycje kredytowe z różnych banków. Dodatkowo Pan Łukasz pozostawał ze mną w stałym kontakcie, dzięki czemu na bieżąco byłam informowana o postępach w mojej sprawie. Dzięki Panu Łukaszowi cały proces uzyskania kredytu hipotecznego przebiegł szybko i sprawnie, a ja zamiast sama biegać po bankach i walczyć z formalnościami, mogłam się skupić na swoich zajęciach zawodowych. Szczerze polecam Pana Łukasza wszystkim osobom, którym zależy na czasie, fachowości i rzetelnym podejściu do tematu. Adwokat Małgorzata Skowron

  Małgorzata Skowron

 • Jestem BARDZO wdzięczna Panu Łukaszowi za fachową, rzetelną pomoc, zaangażowanie i wsparcie. Uzyskałam odpowiedź na wszystkie pytania i wątpliwości. Pana Łukasza cechuje również otwartość, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, punktualność i poważne podejście do wykonywanej pracy i klienta. Jest również pogodny i uśmiechnięty, co zdecydowanie ułatwia nawiązanie współpracy. Osobiście jestem ogromnie wdzięczna za pomoc w przebiciu się przez "gąszcz kredytowych" zawiłości. Dzięki temu mogłam zaoszczędzić naprawdę sporo czasu, nerwów i stresu. Jestem bardzo zadowolona z możliwości skorzystania z tej formy wsparcia i z pewnością będę polecała pomoc Pana Łukasza i usługi świadczone przez biuro Gold Finance. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam :)

  Kamila Bobak

 • Polecam Pana Łukasza - bardzo fachowa obsługa oraz duża wiedza w temacie bardzo ułatwiła mi i narzeczonej kupno mieszkania.

  Mariusz Tarnowiecki

 • Sprawna, profesjonalna obsluga.

  Marta Płuciennik

 • Pan Łukasz Jurkowski jest doradcą godnym polecenia. Dzięki wiedzy i doświadczeniu jakie posiada pomógł Nam w bardzo krótkim czasie uzyskać dogodny kredyt hipoteczny. Był bardzo zaangażowany i w pełni dyspozycyjny. Bardzo dziękujemy Panu Łukaszowi i POLECAMY!!!

  Alicja Michalska

 • Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy pana Łukasza przy udzieleniu kredytu. Pan Łukasz to profesjonalista w każdym calu, przeprowadził nas przez każdy etap procedury kredytowej. Był bardzo zaangażowany, dzięki czemu kredyt otrzymaliśmy w ekspresowym tempie. Jedyne czym musieliśmy się zająć samodzielnie, to podpisanie umowy kredytowej. Gorąco polecamy.

  Łukasz Jurkowski

 • Pan Łukasz to profesjonalista w każdym calu. Przeprowadził Nas przez cały proces formalny pozyskania środków na zakup własnego mieszkania w programie MDM. Jego zaangażowanie, wiedza i pomoc okazały się kluczowe w sfinalizowaniu starań o pozyskanie kredytu. Polecamy Pana Łukasza jako rzetelnego doradce finansowego.

  Przemysław Okupnik

 • Wszyscy mówią, że z hipoteką nie jest łatwo - proszę udać się do Pana Łukasza - profesjonalnie, konkretnie i bez problemów!!! 3 spotkania i 3 telefony i po temacie. POLECAM!!! Pozostaje mi podziękować - DZIĘKI!!!

  Tomasz Milewicz

 • Polecam firmę Gold Finance, jak i samego Pana Łukasza, bez którego wzięcie kredytu hipotecznego nie było by tak proste. Bardzo pomocny i zaangażowany w sprawę. Bez problemu przebrnęliśmy przez wszystkie procedury i papierologię związane z kredytem co w dużej mierze odciążyło nas i mogliśmy się skupić na innych aspektach niżeli na wypełnianiu dokumentów i załatwianie sprawy z bankami. Gorąco polecam Pana Łukasza.

  Anna Honorska

 • Współpraca z Panem Łukaszem opierała się nie tylko na pełnym profesjonalizmie ale również ogromnych pokładach życzliwości. Cały proces wnioskowania o kredyt przebiegł zaskakująco szybko. Pan Łukasz umie słuchać klienta, dlatego jest to w pełni indywidualne podejście i niejednokrotnie ogromna pomoc. Z całą odpowiedzialnością polecam .

  Ewelina Przybylska

 • Pełen profesjonalizm, wiedza i sumienne podejście do klienta. Ponadto szybkie działanie. Polecam

  Krzysztof Kobus

 • Pełen profesjonalizm jeśli chodzi o kredyt hipoteczny. Spoko gość

  Monika i Grzegorz Popławscy

 • Polecam osobę Pana Łukasza każdemu, kto stara się o kredyt. Doradca ten charakteryzuje się dużym zaangażowaniem w sprawę i ma profesjonalne podejście do klienta. Jest kompetentny i co najważniejsze - skuteczny. Po podpisaniu umowy kredytowej również służy pomocą. Posiada odpowiednią wiedzę i wszelkie formalności załatwia ekspresowo. Sprawy związane z bankami załatwiał sam, ja jedynie podpisywałem same dokumenty i na koniec umowę w banku. Życzę wielu sukcesów w branży.

  Marcel Jędrasik

 • Pełen profesjonalizm ! Pan Łukasz ograniczył mój udział w kompletowaniu wymaganych dokumentów do minimum , co sprawiło mi ogromną ulgę. Rzeczowo wytłumaczył różnice w ofertach banku i pomógł wybrać najkorzystniejszą. Załatwił wszystkie formalności w banku i u dewelopera. Zawsze służył pomocą . Polecam w 100 % !

  Dorota Moroch

 • Pełen profesjonalizm w doradztwie kredytowym jak i ubezpieczeniowym pod każdym względem. Serdecznie polecam ....

  Robert Psiuch

 • Pan Łukasz to osoba bardzo kompetentna. Jest cierpliwy i wyrozumiały, zawsze odpowiada na wszystkie pytania. Wszystkie formalności załatwia samodzielnie. Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Dzięki Panu Łukaszowi, kupiliśmy mieszkanie bez stresu.... Panie Łukaszu...Bardzo dziękujemy :)

  Sylwia Robert Chrinowscy

 • Polecam serdecznie, kompleksowe doradztwo i załatwienie wszystkich spraw do podpisania umowy kredytowej. Profesjonale podejście do każdej sprawy.

  Marcin Makowski

 • Gorąco polecam Łukasza Jurkowskiego. Jest profesjonalistą w swojej dziedzinie, potrafiącym rozwiązać każdy problem. Proces przyznania kredytu przebiegł sprawnie i szybko. Współpracując z Łukaszem nie odczuwa się krępującego dystansu, wręcz przeciwnie jest przyjacielski i wyrozumiały. W razie potrzeby dojeżdża do klienta, żeby załatwić wszystkie formalności. Jeśli doradca kredytowy to tylko Łukasz :)

  Paweł Obrzut

 • Bardzo kompetentny i przede wszystkim skuteczny doradca kredytowy. Zawsze dostępny, udzielający wyczerpującej odpowiedzią na każde zadane pytanie. Szczerze polecam za profesjonalizm i zaangażowanie.

  Monika Wolniewicz

 • Z czystym sumieniem polecam Łukasza! Wiedza merytoryczna na najwyższym poziomie, bardzo dobry kontakt oraz kompleksowa obsługa. Prowadzi klienta od początku do końca. Otwarty na sugestię i niekonwencjonalne rozwiązania. W dzisiejszych czasach bardzo trudno, o takich specjalistów.

  Maciej Stanisławski

 • Pan Łukasz to świetny specjalista w sprawa bankowych. Pomógł nam w uzyskaniu kredytu na mieszkanie wraz z dopłatą MDM. Do wzięcia kredytu byliśmy przygotowani (tak myśleliśmy) jednak pojawiło się kilka kwestii, o których nie mieliśmy pojęcia. Pan Łukasz poprowadził wszystko od początku do końca. Konkretny, rzetelny, prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie. Jarek i Magda

  Jarek i Magda

Łukasz Jurkowski

stat4u