Sebastian Domaniecki

Z firmą GOLD Finance związany jestem od ponad 5 lat. Z branżą finansową od ponad 12 lat. Zdobyte doświadczenia nauczyły mnie jak wiele trzeba, aby być bardzo dobrym doradcą finansowym. Najważniejsze jest poznawanie klienta oraz dostosowanie ofert bankowo - ubezpieczeniowych do jego potrzeb. W swojej pracy doceniam to iż każdy dzień jest inny i nie ma czasu na monotonię. 


Czas wolny = rodzina z którą nie sposób się nudzić. Dwójka dzieci potrafi zorganizować czas :-) Prywatnie lubię organizować wycieczki w różne zakątki te bliższe i dalsze.

Pozdrawiam
Sebastian Domaniecki
Doradca Finansowy
Mob. (+48) 601 783 322
sebastian.domaniecki@goldfinance.pl

Referencje
 • Pan Sebastian Domaniecki jest osobą z bardzo profesjonalnym podejściem do każdego zlecenia, zaangażowany i w naszym przypadku bardzo cierpliwy doradca. Nasza sytuacja była skomplikowana ale rzetelność i duże doświadczenie Pana Sebastiana pokonały wszelkie przeszkody. Bardzo kompetentny w tym co robi i dokładnie zorientowany w rynku finansowym, pomógł wybrać najbardziej zadowalający produkt, a wszelkie informacje przekazywał na tyle przejrzyście by osoby nie mające doczynienia na codzień z tematem finansów wszystko dokładnie rozumiały. Jest nie tylko godnym polecenia i jak dla nas idealnym doradcą ale w szczególności życiowym i bardzo dobrym człowiekiem.

  Piotr i Sylwia Pawlik

 • W styczniu 2015r. podjęliśmy decyzję o zakupie większego mieszkania i w związku z powyższym za radą znajomych skontaktowaliśmy się z Panem Sebastianem. Dzięki Panu Doradcy już zrealizowaliśmy swoje marzenie. Pan Sebastian w rzetelny i profesjonalny sposób uzyskał dla nas korzystny kredyt hipoteczny, przeprowadził nas przez skomplikowane procedury bankowe i w przejrzysty sposób na każdym etapie formalności o wszystkim nas informował. Pana Sebastiana cechuje rzetelność, przystępność i skuteczność w działaniu. Gorąco polecamy usługi Pana Sebastiana i jego firmy.

  Katarzyna, Przemysław Sęk

 • Zdecydowanie polecam usługi, jakie świadczy Goldfinance. Pan Sebastian rzeczowo i profesjonalnie przedstawił Nam ofertę dostępnych na rynku kredytów hipotecznych. Wskazał ich plusy i minusy, na co warto zwrócić uwagę. Wcześniej sami próbowaliśmy, na własną rękę, dowiedzieć się , czegoś na temat kredytu hipotecznego w Naszym dotychczasowym Banku, ale po kilku wizytach uznaliśmy, że bez pomocy profesjonalisty się nie obędzie. Po podjęcie decyzji, który bank wybieramy wszystko potoczyło się błyskawicznie. Pan Sebastian w Naszym imieniu złożył wniosek kredytowy, a m tylko czekaliśmy na decyzję kredytową, POLECAMY

  Grzegorz Macijowski

 • Pracownik godny zaufania! Profesjonalne podejście do pracy. Duże doświadczenie zawodowe, kreatywność oraz zaangażowanie. Indywidualne podejście do potrzeb klienta oraz umiejętność sprostania jego oczekiwaniom. Polecam pana Sebastiana Domanieckiego.

  Weronika Marcińczyk

 • Z pełnym przekonaniem możemy polecić Pana Sebastiana Domanieckiego jako najlepszego doradcę kredytowego. Pan Sebastian jest osobą niezwykle sympatyczną, godną zaufania! Bardzo sumiennie, odpowiedzialnie i zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Przyznamy szczerze że gdyby nie Pan Sebastian to chyba nigdy nie przebrnęlibyśmy przez te wszystkie procedury bankowe. Od momentu rozpoczęcia współpracy z Panem Sebastianem, aż do wypłaty kredytu, czuliśmy się pewni, że cały proces przyznania kredytu zakończy się sukcesem. Pełen profesjonalizm, miły i ciepły kontakt. Szczerze polecamy!!!

  Joanna i Robert Janczura

 • Rzetelna i fachowa obsługa, profesjonalne podejście do klienta. Mieliśmy do załatwienia minimum formalności ponieważ większość spraw przejął na siebie doradca. Jesteśmy bardzo zadowoleni z całości współpracy.

  Karolina i Artur Spychaj

 • Profesjonalny, szybki w działaniu i bardzo pomocny.

  Sebastian Domaniecki

 • Jak najbardziej można polecić firmę GOLD-FINANCE. Doradca Sebastian Domaniecki był bardzo profesjonalny, rzeczowy i słowny. Nasza współpraca układała się wzorowo. Polecamy każdej osobie, która chce uzyskać kredyt hipoteczny na mieszkanie :)

  Dawid Kamila Majoch

 • Bardzo pomocny, profesjonalny, sympatyczny. Potrafi wszystko załatwić pozdrawiam

  Marcin W

 • Rzetelny i profesjonalny doradca, pomocny oraz zaangażowany, godny polecenia.

  Krzysztof Trusiak

 • Pełen profesionalizm, spotkania w dogodnym dla nas terminie i miejscu (Wrocław). Pełne zaangażowanie od samego początku do podpisania umowy z bankiem. Duże wsparcie.

  Marta Chopcian

 • Pan Sebastian bardzo nam pomógł. Załatwiał za nas większość spraw. Bardzo zaangażowany i skuteczny. Zawsze można się do niego zwrócić o pomoc. Współpraca z takim człowiekiem to przyjemność.

  Patrycja i Adrian Bikowscy

 • Dzięki Panu Sebastianowi udało mi się nabyć moje pierwsze mieszkanie. Znajomość rynku finansowego oraz doświadczenie Pana Sebastiana, ułatwiły mój zakup mieszkania. Szczerze polecam.

  Łukasz K.

 • Pan Sebastian pomógł nam załatwić wiele spraw związanych z kredytem mieszkaniowym bez jego pomocy nie poradzilibyśmy sobie z przerażającą nas dokumentacją. Na każdym etapie kontakt z Panem Sebastianem był szybki, a informacje przekazywane były precyzyjnie i wyczerpująco. Szczerze polecamy :)

  Magdalena i Sebastian Czaja

 • Sebastian Domaniecki W pełni polecamy z mężem doradztwo p.Sebastiana Domanieckiego,jest osobą ambitną bardzo profesjonalna obsługa.Z pełnym zaangażowaniem zajął się i pomógł nam w formalnościach związanych z załatwianiem kredytu.Bardzo sympatyczny,skrupulatny walczący o interes klienta. Z pełnym przekonaniem godny polecenia,miły i uprzejmy. Z góry jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Piotr i Agnieszka Minkina

  Piotr i Agnieszka Minkina

 • Pragnę złożyć serdeczne podziękowanie za profesjonalną, rzetelną i szybką obsługę i oczywiście pozytywne załatwienie sprawy. Polecam Pana Sebastiana na swojego doradcę.

  Barbara Rogowska

 • Pan Sebastian został nam polecony przez znajomych jako kompetentny, doświadczony doradca finansowy. Pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny. Zajął się wszystkimi formalnościami z tym związanymi. Udzielił odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. Służy nam pomocą nawet teraz, już po udzieleniu kredytu. Gorąco polecamy Pana Sebastiana - właściwy człowiek na właściwym miejscu! Dziękujemy :)

  M&J Barzyk

 • Serdecznie polecamy usługi jakie świadczy firma Gold Finance. W ubiegłym roku wraz z małżonką stanęliśmy przed problemem zakupu mieszkania. Trafiliśmy z polecenia znajomych do Pana Sebastiana Domanieckiego, dzięki któremu już niedługo wprowadzimy się do naszego domu. Pan Sebastian poprowadził nas od początku do końca przez wszystkie procedury, wyręczając nas właściwie ze wszystkiego. Byliśmy zobligowani jedynie do wyboru konkretnej nieruchomości i podpisania umowy przedwstępnej. Pan Sebastian był z nami w stałym kontakcie, odpowiadał na każde pytanie i informował nas o tym, na jakim etapie jesteśmy.Od chwili złożenia wniosku do podpisania umowy kredytowej nie minął nawet miesiąc.... Dlatego też, z czystym sumieniem, możemy polecić Pana Sebastiana Domanieckiego każdemu, kto myśli o własnym kącie i liczy na profesjonalną pomoc. Wbrew pozorom wybór odpowiedniego doradcy jest ważniejszy niż by się to mogło komukolwiek wydawać. Jeżeli trafi się na kogoś "słabego" (delikatnie mówiąc) to straci się nie tylko czas, ale i wymarzone mieszkanie czy dom, które kupi ktoś inny... Jeszcze raz ślicznie dziękujemy Panu za poświęcony czas i fachową pomoc. W ramach rewanżu gwarantujemy solidną reklamę :) Pozdrawiamy

  Piotr Justyna Bieżuńscy

 • Pan Sebastian Domaniecki wykazał się ogromnym zaangażowaniem w nasza sprawę i posiada profesjonalne podejście do wykonywania swojej pracy. Z pewnością nie jestem pierwsza z narzeczonym, którzy podkreślą ze trafienie pod skrzydła tej osoby to ogromne szczęście przy wyborze odpowiedniego kredytu. Z początku byliśmy cała sprawa przejęci i przerazeni, dzięki wielkiej pomocy Pana Sebastiana byliśmy spokojniejsi. Przedstawił nam wszelkie oferty w sposób przejrzysty. Cały proces wnioskowania przebiegał szybko. Na każde nasze pytanie Pan Sebastian był gotowy odpowiedzieć. Każdy kolejny etap był nam dokładnie wyjaśniany. Ogromna pomoc w kompletowaniu wszelkich potrzebnych dokumentów. Nasza współpraca z Panem Sebastianem była czystą przyjemnością, pełną życzliwości. Nie mieliśmy wątpliwości co do prowadzenia naszej sprawy kredytowej. Dzięki Niemu jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami własnego mieszkania. Prawdopodobnie bez Jego pomocy trwałoby to wieczność. Chcieliśmy z całego serca zachęcić do współpracy z Panem Sebastianem, gdyż jest znakomity w swoim fachu i godny polecenia każdemu kto będzie potrzebował pomocy w uzyskaniu kredytu. Z cała odpowiedzialnością polecamy Tego Złotego Człowieka od spraw kredytowych. Serdecznie dziękujemy za nieoceniona pomoc.

  Monika Szelest

 • Chcielibyśmy gorąco podziękować Panu Sebastianowi za pomoc i zaangażowanie. Potrafił Pan rozwiązać każdy nasz problem duży i mały.To dzięki Pana uporowi i ciężkiej pracy za kilka tygodni będziemy "na swoim".Niemożliwe stało się możliwe.Dziękujemy.

  Aleksandra i Radosław Sowa

 • Współpraca z Panem Sebastianem była bardzo profesjonalna. Wykazał się kompetencją, bogatym doświadczeniem oraz terminowością, co pozwoliło na sprawną realizację kredytu mieszkaniowego MDM.

  Mateusz Wawrzusiak

 • Gold finance poznaliśmy z polecenia zadowolonych klientów. Od pierwszego spotkania z Panem Sebastianem wiedzieliśmy, że wszystko pójdzie sprawnie. Człowiek bardzo kompetentny, godzien zaufania, bardzo dobrze zorganizowany, a do tego wszystkiego z poczuciem humoru. Finałem tego jest otrzymany kredyt :) Czy można chcieć czegoś więcej? Bardzo gorąco polecam Gold finance. Mieliśmy kontakt z innymi doradcami z tej jednostki specjalistów - wszyscy profesjonalni z nastawieniem na spełnienie oczekiwań klienta! Brawo! Oby tak dalej :)

  Marta i Robert Tkaczyk

 • Do Pana Sebastiana Domanieckiego trafiliśmy z polecenia. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Profesjonalista, który zna się na swojej robocie. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca. Pomaga w trudnych i skomplikowanych sytuacjach. Dzięki niemu nasze marzenia o własnych czterech kątach stały się rzeczywistością. Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Sebastiana.

  Matylda, Paweł Piersiak

 • Bardzo Dziekujemy za współpracę. Dziekujemy za 2--% zaangażowanie, za porady. za dobry humor. za rozładowywanie stresu który czasem gościł :) i za dopiecie wszytkiego na ostatni guzik. pełen profesjonalizm. bedziemy polecać !

  N&M Poszwińscy

 • Mojemu synowi polecili w sprawie doradcy finansowego pana Sebastiana Domanieckiego - znajomi, jest bardzo zadowolony, syn polecił nam, pana Sebastiana ,a moja skromna osoba poleca wszystkim Sebastiana bo jest nie tylko doradcą ale przyjacielem .Konkretny, rzeczowy,drobiazgowy w szczegółach, polecam i podpisuję się dwoma łapkami , gorąco pozdrawiamy i mam nadzieje że przez ten krótki wpis wielu klientów zachęci do współpracy z Sebastianem , pozdrawiamy !!!! Adam Derek

  Adam Derek

 • Bardzo dobry fachowiec. Zawsze miły, cierpliwy i uczynny. Czas swój, nawet prywatny poświęca klientowi .Jestem bardzo zadowolony z rzetelnego załatwienia mojej sprawy. Polecam każdemu.

  Piotr J.

 • Serdecznie polecam usługi Pana Sebastiana. Od samego początku jak tylko się zgłosiliśmy, otrzymaliśmy odpowiednie wytyczne. Przedstawione oferty były kompletne i rzetelnie wytłumaczone. Cały czas mogliśmy liczyć na wsparcie Pana Sebastiana i ciągle nas wspiera w kolejnych etapach podczas budowy.

  Agnieszka i Konrad Malmon

Sebastian Domaniecki

stat4u