GOLD Finance jest firmą doradczą pomagającą klientom wybrać najlepsze rozwiązania finansowe do realizacji Twoich potrzeb. Specjalizujemy się w udzielaniu kredytów hipotecznych, gotówkowych, konsolidacyjnych. Zajmujemy się również finansowaniem dla firm: leasing, kredyt, faktoring. 


Firma działa od 2007 roku opierając się w 100% na polskim kapitale. Przez lata naszej obecności na rynku stale podnosimy jakość oferowanych usług, nigdy nie tracąc z oczu najważniejszego celu – Jakości w obsłudze Klienta. W całej strukturze jest 31 oddziałów w całej Polsce. Od 2009 roku pomogliśmy ponad 20 000 Klientów w spełnieniu ich finansowych celów i marzeń. Każdego dnia ponad 300 naszych Doradców współpracuje bezpośrednio z Klientami, umożliwiając im szybsze i przemyślane inwestowanie w przyszłość ich i ich rodzin. Nasze kompetencje doceniają Klienci, a także 40 instytucji finansowych z którymi współpracujemy. 
Firma GOLD Finance należy do Związku Firm Doradztwa Finansowego zarejestrowanego w 2008 roku. ZFDF zostało stworzone przez 10 największych firm doradztwa finansowego w Polsce, które łącznie realizują 80% sprzedaży produktów finansowych.
 
Placówka w Legnicy powstała w 2009 roku. Pierwsze dwa lata wykonywania usług odbywało się przy Placu Katedralnym 2A w Legnicy. Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy została przeniesiona pod obecny adres ul. Bilsego 11 w Legnicy. W naszym zespole są doradcy finansowi, którzy swoje doświadczenie zdobywali w wielu renomowanych firmach min.: Bank BPH, GE Money Bank, Credit Agricole, ING Życie, Santander Consumer Bank, Pekao. 

Jeśli cenisz sobie wysoką jakość świadczonych usług i profesjonalizm - Czekamy na Twój kontakt. Skorzystaj z naszej wiedzy. Cenimy czas Naszych Klientów, dlatego spotkania z Doradcą odbywają się w biurze GOLD Finance lub w dowolnie wskazanym miejscu. Nasze usługi są bezpłatne! 

Naszą misją jest "Spełnianie potrzeb Klienta"

WGN Legnica - siedziba firmy

stat4u